powered by easyICT.lu
  THILL Pol (C1)
 Lenneng
001
  ()
   
  REUTER Logan (C1)
 Biissen
002
 KILL Christine (C2)
 Diddeleng  
  LECLOUX Patrick (C2)
 Bartreng
003
 KLAES Marco (C3)
 Gréiwemaacher  
  CARVALHO Yannick (C2)
 Schëffleng
004
 MACIUCA Andrei Marius (C1)
 Union  
  MATHAY Jeff (C3)
 Nacher
005
 SCHMIT Julien (C2)
 Esch Abol  
  POST Robert (C2)
 Äischen
006
 FRIDRICI Jean Gilles (C2)
 Stroossen  
  CHOU RIVERO Rolando (C2)
 Houwald
007
 NUMANOVIC Numan (C3)
 Zolwer  
   ()
 
008
 THEIS Cédric (C1)
 Fiels-Haler  
  MULLER Yves (C1)
 Iechternach
009
  ()
   
  SCHWARTZ Marcel (C1)
 Rued
010
 AGHAJANI Majid (C2)
 Mamer  
  ROSSIGNON Elena (C1)
 Stroossen
011
 GORAJSKI Rafal (C2)
 Union  
   ()
 
012
 LACHAMBRE Marie (C1)
 Fiels-Haler  
  RECKINGER Jeff (C2)
 Lénger
013
 AGOVIC Adnan (C3)
 Zolwer  
  MATHAY Marc (C3)
 Nacher
014
 DELLERE Michel (C1)
 Biwer  
  AGOVIC Ferhan (C2)
 Zolwer
015
 SCHREINER Bob (C2)
 Diddeleng  
   ()
 
016
 YANKOV Denis (C1)
 Schëffleng  
 THILL Pol (C1)
 
017
 REUTER Logan (C1)
 9;10;-9;8  
 KLAES Marco (C3)
 9;-6;9;-11;9
018
 MACIUCA Andrei Marius (C1)
 8;6;13  
 SCHMIT Julien (C2)
 7;-9;6;9
019
 FRIDRICI Jean Gilles (C2)
 -10;10;-7;9;4  
 CHOU RIVERO Rolando (C2)
 10;12;3
020
 THEIS Cédric (C1)
   
 MULLER Yves (C1)
 
021
 AGHAJANI Majid (C2)
 9;-7;8;5  
 GORAJSKI Rafal (C2)
 -14;5;6;-10;4
022
 LACHAMBRE Marie (C1)
   
 RECKINGER Jeff (C2)
 8;10;7
023
 DELLERE Michel (C1)
 4;-6;8;4  
 SCHREINER Bob (C2)
 3;4;4
024
 YANKOV Denis (C1)
   
 REUTER Logan (C1)
 -5;9;-14;7;8
025
 MACIUCA Andrei Marius (C1)
 9;4;8  
 FRIDRICI Jean Gilles (C2)
 -4;-6;8;9;12
026
 CHOU RIVERO Rolando (C2)
 4;9;8  
 AGHAJANI Majid (C2)
 -11;-10;6;4;9
027
 GORAJSKI Rafal (C2)
 8;7;9  
 DELLERE Michel (C1)
 6;6;3
028
 SCHREINER Bob (C2)
 11;2;11  
 REUTER Logan (C1)
 9;8;-11;-7;9
029
 FRIDRICI Jean Gilles (C2)
 9;-9;8;-10;5  
 AGHAJANI Majid (C2)
 5;9;2
030
 SCHREINER Bob (C2)
 -8;-7;4;8;10  
 REUTER Logan (C1)
 wo
031
 SCHREINER Bob (C2)
 4;-9;5;12  
 REUTER Logan (C1)
 12;-10;7;8